reklam
reklam
DOLAR 32,5347 % 0.25
EURO 34,6153 % 0.18
STERLIN 40,5500 % 0.44
FRANG 35,7328 % 0.5
ALTIN 2.491,91 % 0,22
BITCOIN 2.083.041 -1.493
reklam
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Bayern Münih Bayern Münih
22:00
Arsenal FC Arsenal FC
22:00
Manchester City FC Manchester City FC
22:00
Real Madrid Real Madrid
İskoçya - Premier Lig
22:00
FC Dundee FC Dundee
22:00
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
Rusya - Rusya Kupası
17:00
FC Orenburg FC Orenburg
17:00
FK Dinamo Moscow FK Dinamo Moscow
17:00
Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
17:00
FK Rostov FK Rostov
19:30
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
19:30
FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
15:00
FC Abdysh-Ata FC Abdysh-Ata
15:00
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
13:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
19:00
Al Ain FC Al Ain FC
19:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
İngiltere - Ulusal Lig
21:45
Gateshead Gateshead
21:45
Aldershot Town FC Aldershot Town FC
Fransa - Ligue 2
21:45
Angers Angers
21:45
USL Dunkerque USL Dunkerque
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
20:30
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
20:30
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Belçika - Nationale 1
21:00
Kvv Thes Sport Tessenderlo Kvv Thes Sport Tessenderlo
21:00
Jeugd KAA Gent Jeugd KAA Gent
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00
FC Famalicao FC Famalicao
13:00
Rp FC Rp FC
Portekiz - Taca de Portugal
22:15
FC Porto FC Porto
22:15
Vitoria Guimarares Vitoria Guimarares
Portekiz - U23 Şampiyonası
20:00
Estoril Praia Estoril Praia
20:00
Sporting CP Sporting CP
Rusya - 2. Liga, Division A
18:00
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
18:00
FC Krasnodar-2 FC Krasnodar-2
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
21:30
Montrose FC Montrose FC
21:30
Aberdeen LFC Aberdeen LFC
21:45
Celtic LFC Celtic LFC
21:45
Hibernian LFC Hibernian LFC
21:45
Heart of Midlothian WFC Heart of Midlothian WFC
21:45
Rangers LFC Rangers LFC
21:45
Spartans WFC Spartans WFC
21:45
Motherwell LFC Motherwell LFC
22:00
Glasgow City LFC Glasgow City LFC
22:00
Partick Thistle LFC Partick Thistle LFC
22:00
Hamilton Academical WFC Hamilton Academical WFC
22:00
Dundee United Wfc Dundee United Wfc
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:45
Al-Qaisumah Al-Qaisumah
18:45
Al-Faisaly FC Al-Faisaly FC
19:05
Al-Najma Al-Najma
19:05
Al-Orobah Al-Orobah
19:25
AL Jandal AL Jandal
19:25
Al-Jabalain Al-Jabalain
ABD - US Open Kupası
02:00
Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence
02:00
Rhode Island FC Rhode Island FC
02:00
Louisville City FC Louisville City FC
02:00
Greenville Triumph SC Greenville Triumph SC
02:00
Detroit City FC Detroit City FC
02:00
Michigan Stars FC Michigan Stars FC
04:00
New Mexico United New Mexico United
3 : 1
Lubbock Matadors SC Lubbock Matadors SC
05:30
Oakland Roots SC Oakland Roots SC
05:30
El Farolito El Farolito
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
20:00
TSV Steinbach 1921 TSV Steinbach 1921
20:00
Hoffenheim (A) Hoffenheim (A)
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:15
Eimsbutteler TV Eimsbutteler TV
20:15
Kilia Kiel Kilia Kiel
Almanya Amatör - Bremen-Liga
20:30
Vahr Blockdiek Vahr Blockdiek
20:30
OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Almanya Amatör - Hessenliga
20:30
SV Adler Weidenhausen SV Adler Weidenhausen
20:30
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:30
08 Villingen 08 Villingen
20:30
SSV Reutlingen SSV Reutlingen
20:30
08 Villingen 08 Villingen
20:30
S. Grossaspach S. Grossaspach
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
1. FC Kleve 1. FC Kleve
20:30
SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:00
Bornreihe Bornreihe
19:00
Kickers Emden Kickers Emden
19:15
Hildesheim Hildesheim
19:15
1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
19:30
R. Ehlershausen R. Ehlershausen
19:30
Stk Eilvese Stk Eilvese
20:30
BSV SW Rehden BSV SW Rehden
20:30
Heeslinger SC Heeslinger SC
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
21:00
Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
21:00
SPVGG Vreden 1921 SPVGG Vreden 1921
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:30
Eckernförder Eckernförder
19:30
PSV Union Neumunster PSV Union Neumunster
19:30
SV Eichede SV Eichede
19:30
FC Dornbreite FC Dornbreite
20:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
20:00
SV Todesfelde SV Todesfelde
Arjantin - Arjantin Kupası
21:40
CA Tigre CA Tigre
21:40
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Arjantin - Copa de la Liga
01:30
Boca Juniors Boca Juniors
1 : 0
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
01:30
Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
1 : 0
Newells Old Boys Newells Old Boys
01:30
Atletico Lanus Atletico Lanus
1 : 2
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
01:30
CA Belgrano de Cordoba CA Belgrano de Cordoba
0 : 4
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
21:00
CA Barracas Central Reserve CA Barracas Central Reserve
21:00
CA Belgrano CA Belgrano
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Huracan CA Huracan
21:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
Arjantin - Primera C
21:30
Centro Espanol Centro Espanol
21:30
Argentino De Rosario Argentino De Rosario
21:30
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
21:30
Real Pilar FC Real Pilar FC
21:30
Central Ballester Central Ballester
21:30
ASD Justo Jose de Urquiza ASD Justo Jose de Urquiza
21:30
CA Claypole CA Claypole
21:30
Yupanqui Yupanqui
21:30
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
21:30
Club Lujan Club Lujan
21:30
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
21:30
CA General Lamadrid CA General Lamadrid
Arjantin - Primera Nacional
22:40
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
22:40
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
13:30
Rochedale Rovers Rochedale Rovers
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
13:30
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:15
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
13:15
Moreton City Excelsior FC 2 Moreton City Excelsior FC 2
Azerbaycan - Birinci Lig
14:00
Irevan Irevan
14:00
Shamakhi FK Shamakhi FK
14:30
MOIK BAKU MOIK BAKU
14:30
ENERGETIK MINGECHEVIR ENERGETIK MINGECHEVIR
BAE - Arap Körfez Ligi
17:00
Baniyas Club Baniyas Club
17:00
Sharjah FC Sharjah FC
19:30
Al-Nasr Dubai CSC Al-Nasr Dubai CSC
19:30
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00
Isloch Isloch
18:00
FC Torpedo Belaz Zhodino FC Torpedo Belaz Zhodino
20:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20:00
Neman Grodno Neman Grodno
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
22:00
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
19:00
FK Sloga Doboj FK Sloga Doboj
Botsvana - Premier Lig
16:30
Bdf Xi Bdf Xi
16:30
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
Brezilya - Brasilero Serie A
03:30
EC Bahia BA EC Bahia BA
2 : 1
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
22:00
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
22:00
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
Brezilya - Campeonato Acreano
21:30
Galvez EC AC Galvez EC AC
21:30
Independencia FC AC Independencia FC AC
Brezilya - Maranhense
01:30
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
01:30
Maranhao MA Maranhao MA
Brezilya - Roraimense
01:30
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
01:30
Gremio Atletico Sampaio RR Gremio Atletico Sampaio RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Fluminense Rj Fluminense Rj
21:00
Goias EC GO Goias EC GO
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
21:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
21:15
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
21:15
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
22:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
22:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
22:30
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:30
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
Bulgaristan - Bulgar Kupası
19:00
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
19:00
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Çekya - Divize E
18:00
FK Kozlovice FK Kozlovice
18:00
FC Strani FC Strani
Çekya - FNL
17:30
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
17:30
MFK Vyskov MFK Vyskov
18:00
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
18:00
1 FK Pribram 1 FK Pribram
18:00
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
18:00
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
18:00
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
18:00
SFC Opava SFC Opava
18:00
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
18:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
18:00
MFK Chrudim MFK Chrudim
18:00
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
19:00
FC Vlasim FC Vlasim
19:00
SK Lisen SK Lisen
19:00
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
19:00
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
Çekya - U19 1.Grup
12:00
Slavia Prague Slavia Prague
12:00
Sparta Prague Sparta Prague
13:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
13:00
Slavia Prague Slavia Prague
13:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
13:00
Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
Ekvador - Serie B
00:30
Cuniburo FC Cuniburo FC
:
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
03:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
1 : 1
Manta FC Manta FC
22:00
San Antonio FC San Antonio FC
22:00
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
23:00
Chacaritas FC Chacaritas FC
23:00
CD Independiente Juniors CD Independiente Juniors
El Salvador - Segunda Division
19:00
CD Inca CD Inca
19:00
CD San Pablo Municipal CD San Pablo Municipal
Endonezya - Liga 1
11:00
Psis Semarang Psis Semarang
11:00
Rans Nusantara Rans Nusantara
11:00
Borneo Samarinda Borneo Samarinda
0 : 1
Madura United Madura United
15:00
Persis Solo Persis Solo
15:00
Persikabo 1973 Persikabo 1973
15:00
Persija Jakarta Persija Jakarta
15:00
Persis Solo Persis Solo
15:00
Rans Nusantara Rans Nusantara
15:00
Barito Putera Barito Putera
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Gandzasar Kapan FC Gandzasar Kapan
15:00
FC Syunik FC Syunik
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan
16:00
FC Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan
18:00
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
18:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
JK Tabasalu JK Tabasalu
Estonya - Premium Liiga
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
19:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Finlandiya - Suomen Kupası
18:30
VG 62 VG 62
18:30
FC Jazz FC Jazz
19:00
Tampere United Tampere United
19:00
FC Inter Turku 2 FC Inter Turku 2
19:00
JS Hercules JS Hercules
19:00
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
20:30
Pontardawe Town FC Pontardawe Town FC
20:30
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
Güney Afrika - Premiership
20:30
Supersport United Supersport United
20:30
Polokwane City Polokwane City
20:30
Sekhukhune United Sekhukhune United
20:30
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:00
Orbit College FC Orbit College FC
16:00
Pretoria Callies Pretoria Callies
16:00
Upington City FC Upington City FC
16:00
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
16:00
Venda Football Academy Venda Football Academy
16:00
Casric Stars FC Casric Stars FC
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:00
FC Rustvai FC Rustvai
15:00
FC Gareji Sagarejo FC Gareji Sagarejo
15:00
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
15:00
FC Lokomotivi Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi
15:00
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
15:00
FC Spaeri FC Spaeri
17:00
Dinamo-2 Tbilisi Dinamo-2 Tbilisi
17:00
FC Aragvi Dusheti FC Aragvi Dusheti
19:00
SFC Shturmi Sartichala SFC Shturmi Sartichala
19:00
FC WIT Georgia FC WIT Georgia
Hırvatístan - HNL
18:00
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
18:00
NK Varazdin NK Varazdin
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
22:00
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
22:00
Real CD Espana San Pedro Sula Real CD Espana San Pedro Sula
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
15:00
Hong Kong Rangers FC Hong Kong Rangers FC
15:00
Lee Man FC Lee Man FC
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:00
Chelsea Fc Women Chelsea Fc Women
21:00
Aston Villa WFC Aston Villa WFC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
19:00
UD Ibarra UD Ibarra
19:00
Arucas CF Arucas CF
20:00
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
20:00
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
22:00
Lanzarote Lanzarote
22:00
UD Las Palmas Atletico UD Las Palmas Atletico
İsviçre - Yükselme Ligi
19:00
FC Paradiso FC Paradiso
19:00
BSC Young Boys BSC Young Boys
20:30
FC St. Gallen FC St. Gallen
20:30
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
20:30
SC Cham SC Cham
20:30
FC Breitenrain FC Breitenrain
20:30
FC Bavois FC Bavois
20:30
FC Luzern FC Luzern
20:30
SC Kriens SC Kriens
20:30
SC Bruhl St Gallen SC Bruhl St Gallen
20:45
SR Delemont SR Delemont
20:45
Biel Biel
21:00
Etoile Carouge Etoile Carouge
21:00
FC Basel FC Basel
21:00
FC Bulle FC Bulle
21:00
FC Zurich FC Zurich
21:30
Servette FC Servette FC
21:30
FC Lugano FC Lugano
Japonya - J. Lig Kupası
12:00
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
0 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
12:30
Vanraure Hachinohe FC Vanraure Hachinohe FC
12:30
Kashima Antlers Kashima Antlers
13:00
FC Imabari FC Imabari
13:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
13:00
YSCC Yokohama YSCC Yokohama
13:00
FC Tokyo FC Tokyo
13:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
13:00
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
13:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
13:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
13:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
13:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
13:00
Kagoshima United Kagoshima United
13:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
13:00
Iwaki FC Iwaki FC
13:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
13:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
13:00
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
13:00
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Kamerun - Elite One
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
18:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
Avion Academy Avion Academy
18:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
18:00
Fovu De Baham Fovu De Baham
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
Karadağ - 2. CFL
17:00
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
17:00
FK Podgorica FK Podgorica
Karadağ - Cup Crne Gore
19:00
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
19:00
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
19:00
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
19:00
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Katar - Stars League
18:30
Umm-Salal SC Umm-Salal SC
18:30
Al-Arabi Doha Al-Arabi Doha
18:30
Muaither SC Muaither SC
18:30
Al Duhail SC Al Duhail SC
20:30
Qatar SC Qatar SC
20:30
Al-Rayyan Al-Rayyan
20:30
Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
20:30
Al Sadd SC Al Sadd SC
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
19:00
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
19:00
Aris Limassol Aris Limassol
20:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
20:00
Pafos FC Pafos FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
Envigado FC Envigado FC
0 : 2
CD Tolima CD Tolima
02:10
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
1 : 1
AD Cali AD Cali
04:20
CD Once Caldas CD Once Caldas
0 : 1
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası
13:00
Gangwon FC Gangwon FC
13:00
Hwaseong FC Hwaseong FC
13:00
Jinju Citizen FC Jinju Citizen FC
13:00
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
13:00
Jeju United FC Jeju United FC
13:00
Cheonan City FC Cheonan City FC
13:00
FC Mokpo FC Mokpo
13:00
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
13:00
Seongnam FC Seongnam FC
13:00
Suwon FC Suwon FC
13:00
Daegu FC Daegu FC
13:00
Cheongju FC Cheongju FC
13:00
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
13:00
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
13:00
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
13:00
Busan I Park Busan I Park
13:00
FC Anyang FC Anyang
13:00
Gimpo FC Gimpo FC
13:00
Incheon United Incheon United
13:00
Gimhae FC Gimhae FC
13:30
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
13:30
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
13:30
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
13:30
FC Seoul FC Seoul
Kosova - Kosovo FA Kupası
14:00
FC Ballkani FC Ballkani
14:00
FC Suhareka FC Suhareka
16:00
KF Drita KF Drita
16:00
FC Prishtina FC Prishtina
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
2 : 2
Municipal Liberia Municipal Liberia
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası
16:00
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
16:00
FK Shkupi FK Shkupi
16:00
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
16:00
Voska Sport Voska Sport
Letonya - Virsliga
17:30
FK Auda Riga FK Auda Riga
17:30
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
19:30
FK Rigas Futbola Skola FK Rigas Futbola Skola
19:30
FK Metta / LU FK Metta / LU
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
Haladas Viktoria Szombathely Haladas Viktoria Szombathely
17:00
Szent Mihaly SE Szent Mihaly SE
Mali - Ligue 1
19:15
Usc Kita Usc Kita
19:15
AS Korofina AS Korofina
19:15
Stade Malien De Bamako Stade Malien De Bamako
19:15
Binga FC Binga FC
Mısır - 2. Division A
16:30
Telecom Egypt Telecom Egypt
16:30
Asyut Petroleum Asyut Petroleum
16:30
Dekernes Dekernes
16:30
Makadi FC Makadi FC
16:30
Misr Lel Makasa Misr Lel Makasa
16:30
Gomhoryet Shebin Gomhoryet Shebin
16:30
Abo Qair Semads Abo Qair Semads
16:30
El Nasr Taadeen El Nasr Taadeen
16:30
Aswan Fc Aswan Fc
16:30
Nogoom FC Nogoom FC
Mısır - Premier Lig
17:00
El Gouna Fc El Gouna Fc
17:00
Smouha SC Smouha SC
20:00
Enppi Club Enppi Club
20:00
El Daklyeh El Daklyeh
20:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
20:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
Moldova - Divizia A
16:00
CSF Spartanii Selemet CSF Spartanii Selemet
16:00
Univer-Oguzsport Univer-Oguzsport
Nijerya - Premier League
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Remo Stars Remo Stars
Norveç - Eliteserien
19:00
SK Brann SK Brann
19:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
19:00
Molde FK Molde FK
19:00
Odds BK Odds BK
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Tauro FC Tauro FC
2 : 0
CD Arabe Unido CD Arabe Unido
02:15
CD Plaza Amador CD Plaza Amador
02:15
AF Sporting San Miguelito AF Sporting San Miguelito
04:30
CD Universitario CD Universitario
04:30
San Francisco FC San Francisco FC
Peru - Segunda Division
23:00
Pirata FC Pirata FC
23:00
FC San Marcos FC San Marcos
Polonya - CLJ
13:00
Warta Poznan Warta Poznan
13:00
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
Romanya - Romanya Kupası
19:00
CS Corvinul 1921 Hunedoara CS Corvinul 1921 Hunedoara
19:00
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
Şili - Premier Lig
22:30
Palestino Palestino
22:30
Huachipato Huachipato
Slovakya - Slovensky Pohar
19:00
FK Zeleziarne Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova
19:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Slovakya - U19 1. Liga
15:00
FC Petrzalka FC Petrzalka
15:00
AS Trencin AS Trencin
Slovenya - PrvaLiga
19:30
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
19:30
NK Maribor NK Maribor
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
14:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
16:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
18:15
Namungo FC Namungo FC
18:15
Coastal Union FC Coastal Union FC
20:30
Azam FC Azam FC
20:30
Mashujaa FC Mashujaa FC
Uganda - Premier Lig
16:00
SC Villa SC Villa
16:00
Soltilo Bright Stars FC Soltilo Bright Stars FC
Ukrayna - Premier Lig
15:30
FC Minaj FC Minaj
15:30
FC Dynamo Kyiv FC Dynamo Kyiv
18:00
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
18:00
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Şili Şili
1 : 0
Bolivya Bolivya
02:30
Kolombiya Kolombiya
4 : 1
Venezuela Venezuela
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
Özbekistan Özbekistan
16:00
Malezya Malezya
18:30
Vietnam Vietnam
18:30
Kuveyt Kuveyt
Uruguay - 2.Lig
16:00
Cooper Cooper
16:00
Colon FC Colon FC
20:00
Club Oriental de Football Club Oriental de Football
20:00
Albion FC Albion FC
Uruguay - Premier Lig
00:00
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
2 : 3
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
02:30
Miramar Misiones Miramar Misiones
1 : 2
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Wellington Phoenix FC Reserve Wellington Phoenix FC Reserve
10:00
Western Suburbs FC Western Suburbs FC
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
16:00
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
16:00
Zanaco FC Zanaco FC
16:00
Green Buffaloes Green Buffaloes
16:00
FC Muza FC Muza
16:00
Nkwazi Nkwazi
16:00
Forest Rangers Forest Rangers
16:00
Prison Leopards Prison Leopards
16:00
Mutondo Stars Mutondo Stars
16:00
Power Dynamos Power Dynamos
16:00
Nkana FC Nkana FC
16:00
Konkola Blades Konkola Blades
16:00
Trident FC Trident FC
16:00
Napsa Stars Napsa Stars