reklam
reklam
DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 68.785,85 1.883
reklam

Osmanoğlu Ailesi mensuplarından düğün tepkisi: Cumhuriyet’in kurucularına gönülden bağlıyız

Yayınlanma Tarihi : Google News
Osmanoğlu Ailesi mensuplarından düğün tepkisi: Cumhuriyet’in kurucularına gönülden bağlıyız
reklam

II. Abdülhamid’in 4.kuşak torunu olan Roksan Kunter Özkan, kendisi ve teyzeleri adına açıklama yayımlayarak Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden Şevki Yılmaz’a tepki gösterdi. Atatürk’e yönelik hakaretlerin kabul edilemez olduğu dile getirilen açıklamada “Türkiye Cumhuriyet’nin kurucularına, yasalarına ve kurumlarına gönülden bağlıyız” denildi.

Kaynak: Birgün

I. Abdülhamid’in torunu Berna Sultan Osmanoğlu’nun düğün töreninde Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ve beddua edilmesine, Osmanoğlu ailesi mensubu kadınlar tarafından tepki gösterildi. Açıklamada, “Bizler Türkiye Cumhuriyet’nin kurucularına, yasalarına ve kurumlarına gönülden bağlılık içerisinde bulunan modern Türkiye’nin vatandaşı olmaktan gurur duyan, bunu tüm dünyada, bulunduğu her ortam ve platformda dile getiren; milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmayı kendisine şiar edinmiş kişileriz” denildi. 

II. Abdülhamit’in 4.kuşak torunu olan Roksan Kunter Özkan, kendisi ve teyzeleri adına düğünde yaşanan skandallarla ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından “Sultan 2. Abdülhamid’in 4. kuşak torunu olarak ben, annem ve teyzelerim ile birlikte kamuoyuna duyurumuzdur” sözleriyle görüşlerini kamu oyuylapaylaşan Özkan’ın açıklaması şu şekilde:

reklam